בוני התיכון

בוני התיכון

חברת בוני התיכון היא אחת מחברות הנדל"ן הוותיקות והמובילות בישראל. מזה 32 שנה אנו עוסקים בייזום, פיתוח, שיווק וניהול של פרויקטים למגורים, מסחר ומגדלי יוקרה. חברת בוני התיכון בעלת הסיווג הגבוה ביותר – סיווג ג5.

 החברה נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב וזוכה לאמון רב מצד משקיעים, גופים מוסדיים והמערכת הפיננסית כולה. 

חברת בוני התיכון ממשיכה את החזון והמורשת של מר אהרון פרץ ז"ל – אבי המשפחה, שייסד את החברה עם בנו – עמי פרץ. מאז ועד היום בנינו בית לאלפי משפחות בישראל, תוך שאנו מקפידים על איכות ומצוינות בכל אחד מהשלבים: מתכנון הפרויקטים, דרך בנייתם וכלה בשירות הלקוחות לאחר אכלוס הדירה.

 המוניטין לו זכינו במהלך שנות הפעילות של החברה נשען על יכולותינו להעניק פתרונות מקיפים לפרויקטים שלנו, החל משלב הייזום והתכנון, דרך הבנייה, גיוס כוח אדם איכותי, השקעה בטכנולוגיות חדשניות ובקרת איכות, כל זאת תוך תשומת לב מלאה לפרטים הגדולים והקטנים ואוזן קשבת ללקוחות.

 יש הרבה פנים להצלחה אבל אצלנו ההצלחה נמדדת דווקא בפנים המוכרות: אלפי המשפחות שרכשו בית מבוני התיכון מהוות את הסוכנים הטובים ביותר שלנו. רבות מהן שבות ורוכשות את הדירות הבאות שלהן מחברתנו ואף מצרפות בני משפחה אחרים וחברים למאגר הלקוחות שלנו.

אנו רואים בהישג הזה את גולת הכותרת שלנו משום ששביעות רצון הלקוחות היא הרבה יותר מסיסמא אצלנו: היא היעד המרכזי שלנו. אנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך - משלב הרכישה, דרך תכנון הבית וכלה בביצוע שינויים שלאחר הרכישה. כל זאת תוך הקפדה יתרה על מתן שירות מקצועי, אישי ואדיב..

כל הזכויות שמורות איגוד המהנדסים לבניה ותשתיות בישראל © 2023
Website created by Cyberserve