אפריקה ישראל מגורים בע"מ

אפריקה ישראל מגורים בע"מ

אפריקה ישראל מגורים בע"מ הינה חברת יזמות נדל״ן ששינתה את פני תרבות הדיור בישראל עם יצירתן של שכונות המגורים הקהילתיות במתכונת סביונים, "שכונה שהיא עיר", הכוללות שירותים קהילתיים מתקדמים ופיתוח סביבתי ברמה גבוהה, המושך אליו אוכלוסייה איכותית ומבטיח את ערך הנכס לאורך שנים.
פעילות החברה מתמקדת בייזום ובהקמה של פרויקטים למגורים על כל שלביהם, החל משלב רכישת הקרקע דרך כל שלבי התכנון, הבניה, הפיתוח הציבורי, שיווק, מכירת הדירות ואכלוסן מותג הסביונים מותג הסביונים מזוהה עם פעילות החברה בהקמת שכונות קהילתיות מודרניות, שנועדו להעניק לתושבים איכות חיים גבוהה ביותר, ביטחון ושקט נפשי. לא עוד בניין בודד, אלא שכונות בעלות שטחים ציבוריים נרחבים המאפשרים קיום שירותים קהילתיים במרחק הליכה, אוכלוסייה איכותית, פארק ומרחב בטוח למשחקי הילדים.

 שכונות ה"סביונים" של אפריקה ישראל מגורים מהוות סמל לאיכות חיים עבור הדיירים, בניה איכותית בסטנדרטים גבוהים והקפדה על כל פרט.
מותג הסביונים מזוהה עם המחויבות לסטנדרטים גבוהים של הדירה, הביצוע ואיכות השירות ללקוחות. החברה תמשיך לפעול ללא לאות על מנת לאפשר ללקוחותיה ליהנות משקט נפשי לשנים רבות שכונות הסביונים — סמל לאיכות חיים.

כל הזכויות שמורות איגוד המהנדסים לבניה ותשתיות בישראל © 2023
Website created by Cyberserve